image/svg+xml
Flower Box Premium

Flower Box Premium

Dekoracja Flower Box Premium wykonywane w naszej pracowni to piękne prezenty na każda okazję. Ta została wykona z róż rozmiar Premium, piękne różowe róże niezwykle efektownie wyglądają w białym pudełku. Kwiaty są naturalne, są one poddane specjalnemu procesowi stabilizacji. Pozwala on zachować idealny kolor i świeży wygląd na około 2 lata. Proces ten jest bezpieczny na ludzi i zwierząt, preparatu użyte do tego procesu sa ekologiczne. Róże nie wymagają żadnych dodatkowych czynności konserwujących. Nie trzeba ich podlewać. Flower Box Premium to duża okazała kompozycja kwiatowa, składa się z 12 główek. Jeśli chcesz możecie taki prezent to kliknij tutaj.

Obrazy z mchu i roślin stabilizowanych

Obrazy z mchu stabilizowanego to kolejne dekoracje Premium z naszej oferty. Są to dekoracje alternatywne do zielonych ścian które najcześciej są w rozmiarze XL. Obrazy mogą występować indywidualnie albo tworzyć większe powierzchnie dekoracyjne, łatwe w transporcie i w komponowaniu. W każdej chwili możemy dołożyć kolejne albo inaczej je skonfigurować, rozdzielić, i naszej rozmieścić. Bardzo atrakcyjne dekoracje które możemy podzielić inwestycyjnie, nie ma konieczności zaangażowania dużych środków finansowych w jednej chwili.zielona ściana jest piękna dekoracja jedna jest on bardzo kosztowna. Nasza wieloletnia praca nad promowaniem ekologicznych dekoracji przyniosła ogromny sukces, obecnie widzimy niezwykle intensywny przyrost zainteresowaniem tego typu dekoracjami. Można powiedzieć że jest bum na zielone. Mchy, trawy, liście, paprocie stabilizowane kto by nie chciał mieć naturę na wyciągnięcie dłoni. Naturalne w 100% materiały Everlasting flowers gwarantują satysfakcję i prestiż.

Obrazy z mchu i roślin stabilizowanych
Mini Flower Box - kwiaty w pudełku

Mini Flower Box - kwiaty w pudełku

Mini flowers Box – najmniejsza z naszych dekoracji, obecnie produkujemy i h kilka tysięcy miesięcznie. Jest ona niezwykle popularna wsród naszych klientów. Pięknie skomponowana, kwiaty stabilizowane, do tego zielone dodatki. Naturalne dekoracje w formie prezentu na każdą okazje. Wymyśliliśmy je ponad 5 lat temu, przechodziła kolejne metamorfozy. Pracowaliśmy nad pozyskaniem odpowiedniej ceramiki, potem wielkim problemem były opakowania. Dzisiaj ostatnim elementem jest piękna kokard. Dzięki niej nasze dekoracje są efektowne i ekskluzywne. Można je obecnie najcześciej spotkać na stacjach paliw całej Polski. Zachowują taki piękny wygląd około 2 lata. Nie trzeba ich podlewać i nie wymagają miejsca gdzie będzie dostęp do światła słonecznego. To sa dekoracje na każde miejsce.

Mobilne zielone ściany.

Mobilne zielone ściany, nie tylko stacjonarnie. Możesz sobie zapeklować zielone dekoracje, my je wykonamy. Możesz je dowolnie aranżować, przewozić w dowolne miejsce. Fantastyczne rozwiazanie dla restauracji, sal konferencyjnych, wystawowych, hoteli. Dla wszystkich tych którzy chcą mieć indywidualną, eksluzywną dekoracje. Jednocześnie zachowują ekologiczny charakter, takie są zielone ściany z mchu i roślin stabilizowanych. Nasze materiały sa w 100% naturalne, nie wymagają dodatkowych konserwacji, podlewania czy doświetlania. Średni okres przez który materiały zachowują idealny kolor i świeży wygląd to około 8-10 lat. Zielona ściana to wyjątkowo estetyczna dekoracja, to nowy styl który jest poszukiwany prze coraz większa grupę klientów. Do domu, biura wszędzie tam gdzie zapragniemy trochę więcej natury niż w doniczkach.Zapraszamy do współpracy i tworzenia lepszej zielonej przyszłości.

Mobilne zielone ściany.
Róże kdwukolorowe - preserved roses

Róże kdwukolorowe - preserved roses

Długo oczekiwane róże dwukolorowe, wreszcie są u nas. Przepiękne wielokolorowe róże, zaczynamy od biało – różowych. Natychmiast przystąpiliśmy do tworzenia nowych wzorów, wiele emocji mamy z tymi projektami. Kwiaty stabilizowane nowe otwarcie, wieczna róża jak ja się potocznie nazywa do tej pory była dostępna tylko w jednym kolorze, 2 lata to okres kiedy zachowuje idealny kolor i świeży wygląd, bez wody i dodatkowych konserwacji. Jak pięknie będą wyglądały mini Flower Box jak również standardowe duże pudełka. Oczekujemy również na nowe pudełka, może i tu osiągniemy sukces. Odpowiedniego producenta niezwykle trudno odnaleźć w gąszczu tandety.  

Obraz i mchy

 Fantastyczny projekt, stalowa rama wypełniona mchem, chrobotkiem i liśćmi hedery. Wielokąty i piękne formy geograficzne, naturalny materiał dekoracyjny. Obraz ma wysokość około 2 metry. Lakierowana czarna rama dodaje elegancji i statusu Premium, ze smutkiem będzie u ja żegnać w przyszłym tygodniu, opuszcza nas i jedzie do swojej właścicielki. Mamy wielka nadzieje ze będzie się jej równie podobał jak nam. Prawdopodobnie niedługo wykonamy podobny projekt tylko w drewnianej ramie. Mech stabilizowany pozwala zachować taki piękny wygląd prze okres około 8-10 lat, to niezwykle satysfakcjonujący okres. Nasze materiały sa w 100% naturalne i ekologiczne.

Obraz i mchy
Logo z mchu

Logo z mchu

 Zielona ściana, to rozmiar XXL piękne dekoracje. Zrobiliśmy krok dalej, logo z mchu ekskluzywna prezentacja firmy. Niezwykle efektowne formy promocji, nie tylko są piękne ale świadczą o ekologicznym, naturalnym sposobie podchodzenia przedsiębiorstwa do środowiska. Wyraźna informacja że jesteśmy eko, dodatkowo jest to oryginalna reklama. Logotypy zielone pięknie prezentują się na ścianach. Do wykonania tak efektownego logo wykorzystujemy innowacyjne materiały z roślin stabilizowanych. Mech to idealny materiał do tych celów. Wykonanie takiego projektu jest bardzo pracochłonne, jednak efekty końcowe sa warte tego wysiłku. Logo z mchu nowość w Polsce, coraz więcej firm posiada już tak elegancka formę promocji.

Łódź promuje innowacje

Długowieczność, którą można kupić oferują to, za co wielu oddałoby majątek– długowieczność. sprzedawane przeznich kwiaty i rośliny cieszą swym pięknem nawet przez kilka lat. nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych ani podlewania. d.J.w. everlasting flowers to wyłączny dystrybutor roślin stabilizowanych w Polsce....... CZYTAJ WIĘCEJ 

Łódź promuje innowacje
Mini Flower Box nowa odsłona.

Mini Flower Box nowa odsłona.

Kolejna odsłona Mini Flower box, jeszcze piękniejsze. Od przyszłego miesiąca wprowadzamy dekoracje z pięknymi wstążkami dekoracyjnymi. Świątecznie zaprezentujemy się jeszcze w tym roku ale największe niespodzianki szykujemy dla naszych klientów na Walentynki 2018. Będzie bardziej kolorowo i ekskluzywnie. Staramy się coraz bardziej wzbogacać nasza ofertę, aby nasze dekoracje były poszukiwanym prezentem na każda okazje. Everlasting Flowers tworzy Nowy wymiar dekoracji w Polsce.

Wieczne kwiaty

Wieczne kwiaty, coraz bardziej lubieżne. Kolejne stacje paliw dołączają do naszej rodziny. Ty razem Kalisz, bajeczne kolory i cudowne dekoracje dostępne przez cała dobę. Nie masz pomysłu na prezent wyjątkowy już masz. Zapomniałeś jest miejsce gdzie uratujesz sytuacje. Naturalne kwiaty stabilizowane, róże w 20 kolorach. Prawdziwe naturalne i ekologiczne prezenty. Wymyśliliśmy je dla was.Róże stabilizowane to piękne kwiaty które zostały stworzone żeby czas przebijał wolniej. To taki projekt który pozwala zatrzymać czas. Idealny pomysł na prezent, na każdą okazję.szukajcie nas na stacjach paliw, w dobrych kwiaciarniach.........

Wieczne kwiaty
Nie tylko Zielona ściana

Nie tylko Zielona ściana

 Myśleliście że tylko zielone ściany? Nie, możliwości dekoracyjne kwiatów, roślin, mchów stabilizowanych są nieograniczone. Dzięki temu że nie wymagają żadnej konserwacji, wody, światła można je wykorzystywać w niezwykle wielu projektach. Mech stabilizowany nie paruje dlatego bez problemu można go instalować pod szybą. Podświetlony robi wrażenie nieprawdopodobny, efekt jest fantastyczny. Mech schowany pod szybą nie jest narażony na czynniki otoczenia. Dlatego w takiej instalacji okres przez który będzie taki piękny wydłuży się dodatkowo. Dlatego szybciej się znudzi niż ulegnie zniszczeniu, wyschnięciu.Materiały stabilizowane – roślinne sa w 100% naturalne i ekologiczne.

Kwiaty stabilizowane - dekoracje

Dekoracje z kwiatów stabilizowanych, niezwykle bogata oferta dla florystów. Wiele gatunków kwiatów i dodatków zielonych. Trwałe i kolorowe materiały dekoracyjne dają ogromne możliwości w tworzeniu fantastycznych kompozycji kwiatowych. Jest ro również bardzo interesująca propozycja dla kwiaciarni. Możecie wykonywać to wszystko samo albo zamówić gotowe dekoracje u nas. Każda opcja jest możliwa. Mini Flower Box albo efektowne XXL składające się z ponad 20 kwiatów. Piękne wzornictwo w ceramice i indywidualne wzory stworzone tylko dla nas. Brzmi bardzo interesująco, koniec z stratami jak ro jest przy tradycyjnych kwiatach, nadal to sa kwiaty i rośliny w 100% naturalne i ekologiczne.

Kwiaty stabilizowane - dekoracje
Zielona ściana z Chrobotka

Zielona ściana z Chrobotka

Kolejna piękna realizacja, chrobotek stabilizowany. Klinika okulistyczna w Głogowie otwarcie się odbyło w ostatnia sobote i już przybyła kolejna piękna dekoracja w postaci zielonej ścianie. W budynku znajduje sie wiele dodatków zielonych, dlatego nasza zieleń idealni się komponuje. Chrobotek stabilizowany jest jednym z wielu naszych materiałów jakie wykorzystujemy w naszej pracy. Wyzwanie było trudne, miejsce gdzie znalazła się nasza ściana to serce klińiki. Recepcja w której jest gwarno, dziennie przechodzą ta, dziesiątki pacjentów. Dlatego nasza praca musiała być perfekcyjna. Wiele osób nie mogło uwierzuć że materiał który został użyty jest naturalny. Kilka Pań poprosiło nas o sperezenrowanie chociaż próbek mchu.Ta ściana jest piękna i idealnie pasuje w tym miejscu. To jest sztuka zachow...

Zielone ściany w Hotelu Hilton

Hotel Hilton – zielona ściana Zielona ściana z mchu stabilizowanego zawitała do sieci hoteli Hilton, pierwsza z nich prezentujemy w nowo otwartym hoteli 2016 rok. Sxiany z mchu pojawiły się w recepcji i części restauracyjnej, barowej. Do wykonania dekoracji użyto mchu i roślin stabilizowanych, materiał ten jest bardzo wygodny i ekonomiczny dla hoteli, nie wymaga żadnej konserwacji, jedno montazjest prosty i szybki. Ponieważ panele sa przygotowywane poza hotelem, w elementach trafiają na docelowe miejsce instalacji a łączenia sa maskowane przez techników. Taka ściana zielona zachowuje swój idealny kolor i świeży wygląd nawet przy całkowitym braku światła. Warunki ajkientrzena spełnić aby okres jej ekspozycji przekraczał 8-10 lat to wilgotność ok 45-70% i temperatury w prEdziale 3-24 stopnie Celsjusza. Zalecane jest okresowe odkurzanie jeśli tego wymaga taka zielona ściana, takie czynności wykonuje sie co 12-18 miesięcy. Servis jest uzależniony o Pd poziomu kurzenia się pomieszczenia ...

Zielone ściany w Hotelu Hilton
Ekspozytory

Ekspozytory

Ekspozytory Ekspozytory, oferta dla przedsiębiorców którzy chcą sprzedawać nasze produkty. Opracowane tak aby wyeksponować jak najlepiej nasze produkty jednocześnie zajmując jak najmniej powierzchni. W ofercie mamy przepiękne róże stabilizowane o długości 50-55 cm pakowane w transparentne ozdobne tuby. Dekoracje są wykonywane ręcznie w naszych pracowniach, specjalnie dla nas są produkowane ceramiczne osłonki. Pudełka to wiele prób i błędów, jak zapakować dekoracje kwiatowe aby wyglądały ślicznie i stanowiły atrakcyjny prezent. Dlatego zbierając te wszystkie doświadczenia powstały Mini Flower Boxy dostępne na stacjach paliw w całej Polsce. Prezenty dostępne 24 h siedem dni w tygodniu. Wyjątkowe prezenty na każdą okazje. Dlatego zapraszamy wszystkich tych którzy chcą rozpocząć przygodę w biz...

Kwiaty stabilizowane

Kwiaty stabilizowane i EcoDekoracje Mini Flower Box, tego typu dekoracje powstały w skutek zapotrzebowania naszych klientów na wyjątkowy nieduży prezent, dodatek. Pierwszymi naszymi odbiorcami byli klienci indywidualni, detaliczni. Obecnie najwięcej ich sprzedajemy dla dużych korporacji, również farmaceutycznych. W dobie kiedy znudziły się już długopisy, kalendarze i jednocześnie staramy się dbać o przyrodę  szukamy naturalnych propozycji na gif. EcoDekoracje to nasz propozycja, naturalne kwiaty o przedłużonej trwałości, nawet do 2 lat, a jednak są w 100% naturalne. Opakowane specjalnie przez nas zaprojektowane, mogą być one w dowolny sposób graficznie modyfikowane. Nie ma problemu żeby stworzyć i nanieść indywidualny projekt graficzny. Spersonalizowany prezent który nie szpeci ale z przyjemnością zostanie postawiony w każdym gabinecie czy domu, pozwoli również przypomnieć nienachalnie od kogo został otrzymany. Reklama która nie szpeci, staje się wizytówką i przedmiotem, dekoracja pożą...

Kwiaty stabilizowane
Chelsea Flower Show 2017.

Chelsea Flower Show 2017.

Nastepny krok w naszym dążeniu do zmiany otoczenia i wprowadzania nowej jakości w dekorowaniu wnetrz. Rozpoczynamy współpracę z Easigrass z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Targi jakie rozpoczną się jutro to wiele dnimprzygotowań i budowa stoiska ekspozycyjnej, pierwszy raz w histori połączono trzy rodzaje materiałów dekoracyjnych, sztuczny, naturalne rośliny i mech stabilizowany. Trzy światy dekoracyjne w jednym miejscu i jednej chwili, to już jest sukcesem. Jak zareagują zwiedzający targi Flower 2017? Jestem pewny że bedzie to wydarzenie i nowe pomysły na piękne otoczenie wokół nas. Everlasting flowers też tam jest.Zielone ściany, ogrody wertykalne , mech i sztuczna trawa to wszystko na targach w Chelsea Flower 2017. Zmieniamy świat dekoracji, nowy wymiar dekoracji.

Everlasting flowers i zielone ściany.

Everlasting flowers jako pierwsza w Polsce rozpoczęła tworzenie zielonych ścian z roślin stabilizowanych kolejne zielone ściany z mchu zdobią kolejne domy, biura, hotele, restauracje. Jesteśmy wyłącznym importerem marki Verdissimo w Polsce.Mech na ścianie – zielona ściana w domu.Tym razem jednorodzinny dom pod Warszawą, piękna zielona ściana z mchu wczesci relaksu. Widok z okien na ogród i las, czesc telewizyjna i kominek. Taka atmosfera znajduje się wkoło naszej najnowszej realizacji. Mech – Polemoss jest najdroższą opcją w naszej ofercie mchów, jednak efekt jest niesamowity. Obraz 3D jaki tworzą kępy mchu to niepowtarzalny efekt, 100% naturalny materiał, ekologiczny i bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Zieleń w domu bez konieczności konserwacji dostępna przez cały rok. Nasze ręcznie wykonywane projekty są niezwykle estetyczne i ekskluzywne. Dodają pomieszczeniom przestiżu i elegancji.Nowy wymiar dekoracji, nic więcej.

Everlasting flowers i zielone ściany.