Niesamowita palma

Palma Max 11m wysokości

Odpoczynek, rajski zakątek i błogi spokój to kwintesencja wrażeń jakie budzą się pod imponującymi drzewami rodem z egzotycznego kraju, w którym mleczko kokosowe jest napojem długowieczności, szczęścia oraz bogactwa. Palmy XXL stabilizowane przenoszą cały urok naturalnego otoczenia, w jakim wyrastały do naszej codzienności. Wprawiają w doskonały nastrój i tworzą niepowtarzalny wizerunek przyciągając spragnionych słodyczy relaksu klientów. Centra handlowe, biura i pasaże to doskonałe miejsca dla naszych palm. Będą znakiem rozpoznawczym, przytulnością i rozkoszą, która zbuduje optymistyczny i pozytywny wizerunek zarówno miejsca, jak i firmy.

Zastosowanie

Nasze Palmy XXL to szeroka paleta możliwości aranżacyjnych. Posiadamy drzewa o dużej rozpiętości wymiarów, najbardziej okazałe przekraczają 11 metrów. Palmy Xxl perfekcyjnie wpisują się w koncepcję aranżacyjną dużych powierzchni tj. supermarkety, centra handlowe, pasaże i galerie, a także są interesującym rozwiązaniem dla tak popularnych loftów i biurowców z przestronnym lobby. Pomimo swojej unikatowości, palmy stabilizowane są bardzo wdzięcznymi roślinami, które można wpisać w całkowicie nowy projekt realizacji architektonicznej, a także dopełnić nimi istniejącą już koncepcję. Montowane do podłoża, bądź umieszczane w atrakcyjnych donicach są przyjaznymi dla otoczenia, także dla osób cierpiących na alergię, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla koncepcji poszukującej innowacyjnego, nowoczesnego i ekologicznego spojrzenia.

Dbałość

Palmy XXL Everlasting Flowers nie wymagają czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, nie trzeba im stwarzać specyficznego, egzotycznego klimatu. Proces stabilizacji zamknął w nich naturalność, która będzie oczarowywała niezmiennie przez około 8 lat ekspozycji. Minimalne warunki, jakie preferują nasze drzewa – brak wody, nadmiernej wilgotności oraz dużego nasłonecznienia – wystarczają, by utrzymać je w doskonałej formie.