Chcesz z nami współpracować?

Jeśli trafiliście Państwo na tą stronę to znaczy że nasze produkty Was zainteresowały. Jak można z nami nawiązać współpracę? Obecnie najlepiej sprzedającym się kwiatem jest róża 50-55 cm, do jej dystrybucji oraz do dystrybucji zaczarowanych dekoracji został opracowany stojak, który w pełni pozwala wyeksponować piękno naturalnych kwiatów. W stojaku znajduje się 20 róż oraz 12 dekoracji.

Wymiary stojaka to 145,5cmx64cmx53,5cm i dzięki tym wymiarom zajmuje on jedynie niezbędna powierzchnie do pełnej ekspozycji naszych kwiatów. Od 2014 roku wprowadzimy dekoracje, prezenty okolicznościowe, będziemy gotowi na walentynki, dzień kobiet, dzień matki, Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów Freshmarket, Żabka, sklepów monopolowych, stacji benzynowych. Inne oferty współpracy rozpatrujemy indywidualnie.

Drzewa, krzewy i inny elementy zielone to wielkie możliwości dla dekoratorów wnętrz, developerów jak również florystów. Nasze drzewa i krzewy nie usychają.

Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami w standardowy sposób:

biuro@everlastingflowers.pl

+48 42 236 29 02
lub
+48 798 905 293

Nie znaleziono żadnych pól.

Co możemy Ci zaoferować?

Róże stabilizowane są pakowane w prześwitujące tuby i umieszczane w stojakach ekspozycyjnych. Stojak dzięki swoim wymiarom nie zajmuje wiele miejsca, a pozwala w pełni wyeksponować piękno naszych kwiatów.