Drzewa dla biznesu

Zielona kreacja twojej firmy

Genialność i niepowtarzalność natury jest ponętną kusicielką, którą warto zaprosić do każdego wnętrza, które ma stać się przytulnym i miłym miejscem, w którym upływający czas przestanie wrogo uciekać przez palce. Egzotyczność palm, filigranowość cytrusów i dostojność choinek wyczarują całkowicie nowy, doprawiony luksusem wizerunek.

Egzotyka na wyciągnięcie ręki

Spacer po zielonym centrum handlowym, odpoczynek pod palmami na lotnisku, rajski zakątek na basenie i w salonie kosmetycznym – tak, to wszystko jest w zasięgu ręki. Stabilizowane drzewa Everlasting Flowers są propozycją wykreowania naturalnych i pięknych przestrzeni, w których każdy będzie czuł się doskonale. Nuta egzotyki i pozytywnej ekstrawagancji wprowadzi harmonię, ożywi wnętrze i wyczaruje niepowtarzalną, optymistyczną atmosferę. Dotychczas surowe wnętrza, niejednokrotnie wzbogacone o sztuczne dekoracje nabiorą całkowicie innego, lepszego wymiaru.

Czas zamknięty w palmach

Proces stabilizacji pozwala na zatrzymanie czasu dla naszych roślin, które zachowują swój osobliwy czas, a dodatkowo nie wymagają absolutnie żadnych dodatkowych nakładów finansowych, czy specjalistycznej pielęgnacji. Co istotne, palmy stabilizowane nie wymagają wyjątkowych warunków, co więcej, nie potrzebują światła słonecznego i podlewania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzewa o różnej wysokości. Jeśli wilgotność pomieszczenia mieści się w granicach 40 – 65% naturalne dekoracje będą autentyczną ozdobą przez 10 lat.

Specjaliści z Everlasting Flowers to artyści kochający czar skrywany w naturalnych roślinach, a dzięki nowatorskiej technologii mogą dzielić się z Państwem tajemnicą długowieczności, która wyróżni każdą firmę i sprawi, że stanie się ona najprzyjemniejszym miejscem w okolicy.

Katalog drzewa i krzewy stabilizowane

Katalog drzewa i krzewy stabilizowane zawiera przykładowe produkty dekoracyjne jakie znajdują się w naszej ofercie. Dla przestrzeni publicznych oferujemy drzewa, palmy w rozmiarze XXL do 11 m wysokości. Tworzymy też aranżacje powierzchni wnętrz z roślin stabilizowanych.

Dekoracje zielone Bonsai.

W naszej ofercie znajdują się również dekoracje zielone Bonsai. Są one najmniejsze w kategorji drzewa i krzewy. wykonuja je na miejscu nasi pracownicy. Jak wszystkie dekoracje Bonsai nie wymagają żadnych działań kioserwacyjnych, nie trzeba ich podlewać, nie potrzebują doświtlania. Ich okres ekspozcyji to około 8-10 lat. Wykonujemy je na zamówienie, nasze drzewka są niezwykle dekoracyjne, wykonywane ręcznie zachowuja swój wyjątkowy kształt, każde z nich jest jedyne w swoim rodzaju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *