Dekoracje na ekspozytor.

Twój biznes jest jak rozkwitający ogród, który niezmiennie powinien zaskakiwać i przyciągać nowych klientów swoim osobistym czarem i unikatowymi walorami.

 

Wiemy, jak ważne są drobne szczegóły, które wspólnie tworzą idealną całość. Dla naszych Klientów Biznesowych przygotowaliśmy eleganckie i unikatowe ekspozytory, dedykowane gustownym i niepowtarzalnym dekoracjom z kwiatów stabilizowanych w porcelanie. Wyjątkowe kompozycje, przygotowane przez naszych florystów kradną serca Państwa klientów, którzy w biegu dnia mają możliwość kupienia nietuzinkowego i luksusowego podarunku dla bliskiej osoby, przyjaciela, a nawet współpracowników.

 

Dekoracje z kwiatów stabilizowanych w porcelanie będą wspaniałym dodatkiem do głównego prezentu –  np. wina, czekoladek, biżuterii. Z pewnością zachwycą Państwa Klientów i staną się doskonałym uzupełnieniem oferty róż stabilizowanych. Już teraz nasze dekoracje i róże są dostępne przez 24 h siedem dni w tygodniu na stacjach benzynowych Shell, BP, Orlen, Lotos.

Flower box – kwiaty w pudełku

Nasze dekoracje Flower Box to nowość w naszej ofercie. Zostały one opracowane w skutek wieloletniego doświadczenia, nasi klienci dzięki dystrybucji poprzez stacje paliw mają dostęp do nich 24h siedem dni w tygodniu. Kwiaty nie wymagają żadnej konserwacji, podlewania, czy dostępu do światła słonecznego.Specjalny proces stabilizacjo gwarantuje zachowanie idealnego koloru i świeżego wyglądu przez okres około 2 lat.