Zaczarowane kwiaty

Kwiaty stabilizowane – jest to proces któremu są poddawane kwity cięte, a ma on na celu spowolnienie usychania ich. Kwiaty utrwalone starzeją się jednak niezwykle powoli. Tradycyjne kwiaty usychają w skutek odparowania wody, następuje on niezwykle szybko. Objawy utraty koloru i świeżego wyglądu możemy zauważyć już po kilku dniach, nie dalej niż trzy do pięciu. Kwiaty stabilizowane zmieniają się bardzo powoli, naturalne soki zamieniane są na preparat stabilizujący który zawiera w przeważającej części glicerynę.

Nie wszystkie kwiaty można poddawać temu procesowi, jednak obecnie posiadamy w asortymencie szeroką gamę kilku gatunków kwiatów. Dodatkowo możemy je podzielić na rozmiary, co daje nam większe możliwości dekoracyjne. Co kilka miesięcy pojawiają się nowości i otrzymujemy nowe fantastyczne kwiaty do tworzenia kompozycji.

Kwiaty stabilizowane pochodzą a Kolumbii i Ekwadoru, przebywają długa drogę aby trafić do nas do Polski. Jednak najpiękniejsze dekoracje powstają już tu na miejscu w naszym kraju. Pracują nad nimi najlepsi projektanci, nasze projekty są wyjątkowe i niepowtarzalne. Nawet ten najprostsze, mini wykonywane są ręcznie .Dlatego jeśli podarujesz nasze dekoracje to będzie wyjątkowy i niepowtarzalny prezent. Nasze produkty są idealnym pomysłem na prezent dla dziewczyny, Mamy, bliskiej osoby.