Mech stabilizowany i kryształy soli.

img_1598

Mech stabilizowany i kryształy soli

Kolejna fantastyczna oferta z naszej strony, mech stabilizowany i kryształy soli w pięknych panelach. Te dwa produkty dekoracyjne łączy jedno, są prawdziwe i naturalne. Robi sie niezwykle ekologicznie i zdrowo. Pamele soli można podświetlać od tylu co stanowi niezwykły potencjał. Podświetlone panele soli i piękna zieleń mchu. Tych materiałów dekoracyjnych nie znajdziecie za robiłem, w każdym markecie. Wasze wnętrza stają sie wyjątkowe, ekskluzywne i nowoczesne. Mech stabilizowany już jest w wielu domach, biurach, hotelach.

Obecnie z nowym Partenerem współpracującym z nasza firmą kierujemy swoje wysiłki na rynek naszych zachodnich sąsiadów z Niemiec. Niestety obywatele tego kraju sa wielokrotnie bardziej zamożni i jest tam obecnie moda na całkowicie naturalne wnętrza.

Everlasting flowers w kolejnej nowej odsłonię, mech w panelach soli, robi się jescze piękniej. Zdjecia ilustrują pierwsze przymiarki krtóre panele najbardziej pasują do siebie i najlepiej się komponują. Natura pasuje idealnie do siebie, matki natury nie trzeba namawiać do tworzenia piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *