Zielona ściana w jadalni.

Mech na ścianie

Do tej pory najcześciej zielone ściany z mchu były montowane w biurach, hotelach. Jesli w domach to było to zazwyczaj salony, miejsca wyeksponowane. Przestrzeń w której wypoczywamy, spędzamy najwiecej czasu. Tym razem nasze zielona ściana znalazła swoje miejsce w jadalni i wyglada niesamowicie. Wnętrze tego domu jest wypełnione nietypowymi pomysłami. Wszędzie roi się od niestandardowych rozwiązań, projektant i inwestor  odważnie podeszli do sprawy i efekt końcowy jest fantastyczny.

Zielone ściany są fantastycznym dodatkiem dekoracyjnym do każdego wnętrza. To jak wazon z kwiatami, zawsze pięknie wyglada. Lutego wybór miejsca gdzie umieścić taki typ dekoracji nie jest łatwy. Oczywiście decyzje ułatwia materiał, mech stabilizowany czy inne dodatki jak liście , trawy, paprocie nie wymagają żadnych skałkowa ych instalacji nawadniających, doświetlania światłem słonecznym. Nie musimy się martwić że ściana bedzie nam rozrastać sie albo usychać. Te wszystkie zagrożenia nie dotyczą naszych zielonych ścian.

Nasze produkty są przygotowywane z niezwykłą strannoscią, doświadczenie ponad 25 lat pozwala nam dopasować materiał do każdego wnętrza. Nasi projektanci i technicy jak mało kto potrafią posługiwać sie tak wyjątkowym materiałem dekoracyjnym. To my pierwsi pokazaliśmy Polakom dekoracje z roslin stabilizowanych.

Jeśli chcesz aby twoje wnętrze wyglądało niezwykle efektownie skontaktuj się z nami, napisz do nas biuro@everlastingflowers.pl odpowiemy na każde pytanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *